Tablety Chemoform 5601, 200 g, chlorové, pomalurozpustné, bal. 1 kg
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
Pomalu rozpustné tablety k dlouhodobému udržovacímu chlorování v průběhu sezóny.
Tyto tablety obsahují chlorovou dezinfekci a jsou určeny k průběžnému dávkování chloru. Pro perfektní kvalitu vody doporučujeme do bazénu přidávat ještě algicid a vločkovač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156050512 |
| Dávkovanie: | kaž. 7.- 10. deň - 10 tbl/10 m3 |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Chlór tablety |
| Forma: | Tablety |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)