Přípravek do bazénu Chemoform 0604, Algicid standard, 1 lit.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
Algicid standard se sníženou pěnivostí vhodný do všech bazénů bez atrakcí a protiproudů.
Algicidy slouží k prevenci výskytu řas , je tedy nutné jejich pravidelné používání. Zabraňují množení a růstu řas. Algicis standard je přípravek se sníženou pěnivostí, vysoce účinný.
- tekutý přípravek bez chloru se sníženou pěnivostí
- naředěný je bez chuti a zápachu
- dobře se snáší s jinými produkty péče o vodu v bazénech
- pH neutrální.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156060412 |
| Dávkovanie: | 100 ml/10 m3, kaž. 14 dní 100 ml/10m3 |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Prípravok Algicid standard |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1L |
| Použitie: | riasy |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)