Aroma do vody Eukalyptus pro ještě silnější zážitek při relaxaci ve vířivce. Aroma je vhodné i pro použití v menších soukromých bazénech.
Jednoduše nakapeme 5ml/1m3 na hladinu vody. Po chvíli se nad vodou nádherně rozplyne příjemná vůně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4029156013982 |
| Dávkovanie: | 5 ml/1m3 vody |
| Druh produktu: | Aróma do vody |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 250ml |
| Použitie: | ostatné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)