Odstraňuje pěnu, která vzniká v bazénu či vířivce díky vnějšímu znečištění nebo po použití nevhodného algicidního přípravku.
- okamžitý účinek
- pro vířivé vany doporučujeme použití sprejové hlavice
- vhodné i jako aditivum do čistících strojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156380411 |
| Dávkovanie: | Prípravok naliať/nastiekať do peny |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Odpeňovač |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1L |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)