Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku
Granulát k šokovému ošetření vody stabilizovaný pro všechny stupně tvrdosti vody. Obsahuje 56% aktivního chlóru.
Chlorový přípravek na bázi kyseliny dichlorisokyanurové vhodný pro všechny stupně tvrdosti vody. Účinně dezinfikuje bazénovou vodu, lze jej používat i pro dlouhodobější chlorování. Dobře se snáší s BST – bazénovými super tabletami pro dlouhodobé chlorování.
- obsahuje více než 56% aktivního chlóru
- pH neutrální
- stabilizovaný pro všechny stupně tvrdosti vody
- k vyššímu a rychlému chlorování.
Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156050116 |
| Dávkovanie: | 80 - 100 g/10 m3, kaž. 3. deň 50 g/10m3 |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Chlór granulát |
| Forma: | Granule |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)