Tablety Chemoform 4601, 20 g, chlorové, rychlorozpustné, bal. 1 kg
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
Tablety k šokovému chlorování vody. Rychle rozpustné, dávkování do plováku. Vhodné pro malé bazény do 1m 3
- 20 g tablety, více než 50% aktivního chlóru
- pH neutrální
- stabilizované pro všechny tvrdosti vody .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156050413 |
| Dávkovanie: | 5 tbl/10m3, kaž. 3. deň - 3 tbl/10m3 |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Chlór tablety |
| Forma: | Tablety |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)