Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
Přípravek pro zvýšení hodnoty pH ve vodě. Je určen pro domácí použití.
- díky pevnému složení má dlouhodobou účinnost
- neobsahuje chloridy
- rychle rozpustný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156080212 |
| Dávkovanie: | 100 g prípravku/10m3 vody |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | pH plus granulát |
| Forma: | Granule |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
| Použitie: | regulácia pH |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)