Čistič trubek Chemoform, SPA Rohrreiniger, 1 lit do vířivky
Čistič trubek Spa Rohrreiniger je určen k čištění cirkulačního okruhu whirlpoolových ván.
V cirkulačním okruhu whirlpoolových van se mohou usazovat bakterie, řasy a drobné
částečky nečistot. Tyto usazeniny tvoří často biofilm, který je úrodnou půdou pro další
množení bakterií. Spa Rohreiniger odstraňuje tento biofilm a čistí potrubní systém.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156454808 |
| Dávkovanie: | 500 ml/1000 L |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Čistič rúrok |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1 l |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)