Přípravek do bazénu Chemoform 1105, Calzestab Eisenex, čistič, bal. 1 lit.
Calzestab Eisenex se používá ke snížení tvrdosti vody. Tento přípravek na sebe naváže vápník a jiné anorganické částice tak, že nadále nereagují s další přidávanou chemií. Zvyšuje účinnost chemie i technických zařízení, chrání bazén před usazováním vápennatých krust na stěnách bazénu a v cirkulačním okruhu.
- zamezuje usazování železa a vodního kamene dříve, než se začne srážet
- chrání před škodami na rozvodu vody a výměnících tepla vzniklými korozí
- chrání filtrační zařízení a cirkulační okruh před zanesením vodním kamenem
- výrazně snižuje spotřebu chemických prostředků pro údržbu vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156110513 |
| Dávkovanie: | Tvrdosť vody<10: 150 ml/10m3 vody, TV 10 - 20: 200 - 250 ml/10m3, TV >20: 250 - 300ml/10 m3 vody |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Prípravok do bazéna |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1L |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)