Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
- pevný chlorový granulát s cca 68% aktivního chlóru
- lehce zvyšující hodnotu pH
- rychle a prakticky beze zbytků rozpustný
- obzvláště vhodný pro měkkou vodu v bazénu
- anorganický, hydratující.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 4029156040131 |
| Dávkovanie: | 70 g/10 m3, kaž. 2. - 3. deň 20 - 30g/10m3 |
| Druh produktu: | Chlór granulát |
| Forma: | Granule |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 5kg |
| Použitie: | ostatné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)