Tablety Chemoform 5601, Aktivní kyslík Mini Tabs, 20 g, do vířivky, bal. 1kg
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informaci o výrobku.
Kyslíkové tablety určené k dezinfekci bazénové vody. Pro krystalicky průzračnou vodu.
Rychlorozpustné dezinfekční pilulky. Dezinfekční reakce se spouští přidáním Aktivátoru (komponenta 2), proto se tyto dva složky musí používat společně podle návodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156059515 |
| Dávkovanie: | 1 tbl/1m3 + kyslík. aktivátor15ml/1m3, potom každý 7. deň 1 tbl/1m3 + každý 14. deň kyslík. aktivátor 10 ml/1m3, Vírivka: po kaž |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Kyslík tablety |
| Forma: | Tablety |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
| Použitie: | ostatné |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)