Přípravek do bazénu Chemoform 0901, Flockfix vločkovač, přejiskřovač, bal. 1 lit.
Speciální tekutý přípravek určený pro vyvločkování kalů a nečistot z bazénu.
- působí v širokém spektru pH
- pH neutrální
- vhodný pro bazény, komunální a průmyslové čistírny
- odpadních vod.
Tekutá forma vločkovače je vhodná pro soukromé i veřejné bazény. Vločkování je velmi důležitým krokem při údržbě bazénové vody. Dezinfekční látky sice zabijí organické znečištění, ale nejsou schopny zajistit jejich usazení na filtraci. V bazénu tak může zůstat jemný zákal i přesto, že již neobsahuje živé bakterie. Díky vločkovači dostane voda žádoucí jiskru a krystalový lesk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156090112 |
| Dávkovanie: | Súkrom. bazény 50 - 100 ml na 10m3, Verej. bazény 0,5 - 1 g/1m3 obeh. vody |
| Délka: | 20 cm |
| Druh produktu: | Vločkovač/preiskrovač |
| Forma: | Tekutá |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1L |
| Obsah účinnej látky (%): | 5 - 15 |
| Použitie: | vločkovanie |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)