Přípravek do bazénu Chemoform 0811, pH minus, granulát, bal. 5 kg
PH minus granulát snižuje hodnotu pH v bazénové vodě. Díky pevnému složení má dlouhodobou účinnost, neobsahuje chloridy a je rychle rozpustný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová chemie |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4029156081134 |
| Dávkovanie: | 100 g prípravku/10m3 vody |
| Druh produktu: | Prípravok pH mínus |
| Forma: | Granule |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 5kg |
| Použitie: | regulácia pH |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)