Odstraňovač skvrn Frosch, s aplikátorem, citron, 75 ml
Odstraňovač skvrn na bázi citrátů slouží k rychlému a účinnému předčištění skvrn různého původu před praním bílého a barevného prádla. Jednoduchá aplikace díky pěnové houbičce.
- pro odstranění odolných skvrn
- na skvrny bílkovinné, olejové, od ovoce, trávy atp.
- cílená aplikace před praním
- rostlinné složení (vhodné pro vegany)
- šetrné k barvám i materiálům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky na praní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4001499923739 |
| Délka: | 6.6 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Na bielu bielizeň: | Áno |
| Na farebnú bielizeň: | Áno |
| Odstraňovač škvŕn: | Áno |
| Šířka: | 3.6 cm |
| Výška: | 11.2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)