Odstraňovač skvrn Frosch, á la "žlučové mýdlo", rozprašovač, 500 ml
Rostlinný odstraňovač skvrn funguje podobně jako žlučové mýdlo a poradí si is odolnými skvrnami na bílém a barevném prádle. Na rozdíl od žlučového mýdla neobsahuje živočišné složky.
- pro odstranění odolných skvrn
- na skvrny bílkovinné, olejové, od ovoce, trávy atp.
- cílená aplikace před praním
- rostlinné složení (vhodné pro vegany)
- šetrné k barvám i materiálům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky na praní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4001499961458 |
| Délka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| Na bielu bielizeň: | Áno |
| Na farebnú bielizeň: | Áno |
| Odstraňovač škvŕn: | Áno |
| Šířka: | 4.8 cm |
| Výška: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)