Aviváž Lavandera, koncentrát, středozemní vánek, 1760 ml/80 pracích dávek
Lavandera aviváž je vhodná pro bílé i barvené prádlo a pomáhá snižovat poškození vláken během praní. Zároveň provoní váš šatník vůní středomořského vánku a zanechává tkaniny příjemné a měkké na dotek. 80 pracích dávek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aviváže a vůně |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 8435495828730 |
| Aviváž: | Áno |
| Délka: | 12 cm |
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| Na bielu bielizeň: | Áno |
| Na farebnú bielizeň: | Áno |
| Osviežovač tkanín: | áno |
| Počet pracích dávok: | 80 |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 30.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)