POPIS
Zvon je vhodný pro uvolnění ucpaných odtoků. v toaletách, vanách, dřezech a umyvadlech.
Celková délka zvonu je 53,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8585023341962 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 44.5 cm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| K umývadlu: | Áno |
| K vani, sprche: | Áno |
| Kúpeľňa typ: | zvon |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Typ kúpeľňového doplnku: | zvon |
| Výška: | 11 cm |
| Zaradenie - kúpeľňové doplnky: | Áno |
| Zaradenie - WC: | Áno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT s. r. o.
Michalovská 87/1414, 073 01
Sobrance
Slovensko
tel:0850 111 177
E-mail:obchod@slovakia-trend.sk
.png)