Vak BigBag TSF2, 68x35x46 cm, PP, 2 uši, biely, vrece šnúrovacie, rovné dno, max. 100 kg, záhradný
POPIS
Vhodný na sběr zahradního odpadu. Díky možnosti uzavření vaku omezuje zápach a zabraňuje manipulaci s odpadem zvířaty.
SPECIFIKACE
Rozměry: 68 x 35 x 46 cm
Materiál: PP
Počet uší: 2
Barva: bílá
Dno: rovné
Nosnost max: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Big Bagy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8584163013937 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 69 cm |
| Druh produktu: | Záhradné vrece |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Materiál vreca a vaku: | PP tkaný |
| Nosnost (kg):: | 100 |
| Objem (l): | 109,48 |
| Šířka: | 42.5 cm |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)