Vak BigBag TOF4, 90x90x120 cm, PP, 4 uši, biely, vrece rovné dno, max. 1000 kg
POPIS
Vak BigBag vhodný na sběr suti při předělávce bytových jader.
Využití najde i při pracích na zahradě a kolem stavby.
SPECIFIKACE
Rozměry: 90x90x120 cm
Materiál: Polypropylen
Objem: 972 l
Počet uší: 4
Barva: bílá
Dno: rovné
Nosnost max. 1000 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Big Bagy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8584163013951 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 96 cm |
| Druh produktu: | Záhradné vrece |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Materiál vreca a vaku: | PP tkaný |
| Nosnost (kg):: | 1000 |
| Objem (l): | 972 |
| Šířka: | 51 cm |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)