Rýľ Strend Pro Garden ErgoBULL, MINI, drenážny, fiberglass násada D 700 mm
POPIS
Lopata Strend Pro s násadou je vybavena sklolaminátovou D-rukojetí s násadou.
Je ideální pro zvedání, přemísťování nebo přepravu materiálů na zahradě nebo na staveništi.
SPECIFIKACE
Typ: špičatá dřenážní lopata
Násada: ano
Materiál: kov, fiberglass
Délka: 70 cm
Šířka: 15 cm
Hmotnost: 950 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8584163069392 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 72 cm |
| Dĺžka (mm): | 700 |
| Dĺžka násady (cm): | 72 |
| Druh produktu: | Lopatka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 15 |
| Šířka: | 15.5 cm |
| Tvar lopaty: | Špicatá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)