STREND PRO ErgoBULL Lopata, krátká 700mm, s laminátovou násadou
POPIS
Lopata s násadou je osazena sklolaminátovou násadou D s rukojetí.
Lopata je určena k nakládání sypkých materiálů nebo zeminy, skvěle se také uplatní při výkopových nebo stavebních pracích, ale své využití si najde například i ve stájích.
SPECIFIKACE
Typ: plochá lopata
Určení: na sypké materiály
Materiál: kov, fiberglass
Délka lopaty: 70 cm
Šířka: 15 cm
Hmotnost: 1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8584163069408 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 71 cm |
| Dĺžka (mm): | 700 |
| Dĺžka násady (cm): | 71 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 15 |
| Šířka: | 16 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)