POPIS
Rovná černá lopata z kalené oceli bez násady.
SPECIFIKACE
Typ: kovová lopata
Materiál: kalená ocel
Rozměry: 34 x 33,5 cm
Tloušťka oceli: 1,5 mm
Násada: ne
Vzor: 72
Hmotnost: 1,9 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8585023310098 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 35 cm |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 34,5 |
| Šířka: | 35.5 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Výška: | 6.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)