POPIS
Holštýnská lopata je určena k nakládání a přenášení sypkých materiálů jako například štěrk, písek, hlína, vápno.
Je ideální při silničářských pracích a asfaltování.
Lopata je bez násady.
SPECIFIKACE
Typ: plochá klopata
Určení: sypké materiály
Šířka: 25 cm
Výška: 28 cm
Hmotnost: 850 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8585023395842 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 34 cm |
| Dĺžka (mm): | 280 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Nie |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 24,5 |
| Šířka: | 25 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)