Lopata S504A.WH, vzor 7131 rovná, Slim, KomaXit, dřevěná násada
Délka: 130 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8585023380275 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 154 cm |
| Dĺžka (mm): | 1300 |
| Dĺžka násady (cm): | 155 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 18,5 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)