Lopata S504A, vzor 7131 Slim, rovná, úzka, KomaXit, bez násady
POPIS
Rovná ocelová lopata v úzkém provedení s komaxitovým povrchem, který je velmi odolný zejména vůči mechanickému poškození.
Komaxit vytváří silnou vrstvu, která chrání kovy před korozí a má vysokou chemickou odolnost.
Je ideální pro dlouhodobé venkovní i vnitřní použití.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel
Povch: komaxit
Násada: ne
Rozměry: 18x26 cm
Celková délka: 32 cm
Homtnost: 900 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8585023357383 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 36 cm |
| Dĺžka (mm): | 320 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Nie |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 18,5 |
| Šířka: | 18 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)