Lopata S504-2.WH Universal, 280x235 mm, dřevěná násada
Lopata S504-2.WH Universal je spolehlivý nástroj s dřevěnou násadou vhodný pro různé účely. S rozměry 280x235 mm je ideální pro přesunutí hmoty, zeminy či sněhu s lehkostí a pohodlím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8585023305537 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 150.5 cm |
| Dĺžka (mm): | 280 |
| Dĺžka násady (cm): | 151,5 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 22,5 |
| Šířka: | 23.5 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 15.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)