Lopata KOVO.WH Alu Malá, 280 mm, hliníková, dřevěná násada
Šířka lopaty: 27 cm Násada: 120 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8585023305353 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 146 cm |
| Dĺžka (mm): | 280 |
| Dĺžka násady (cm): | 147 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Materiál hlavy: | Hliník |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 26,5 |
| Šířka: | 26 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)