Lopata Strend Pro Garden ErgoBULL, fiberglass násada D 1150 mm
POPIS
Lopata je určena k nakládání sypkých materiálů nebo zeminy, skvěle se také uplatní při výkopových nebo stavebních pracích, ale své využití si najde například i ve stájích.
Je osazena sklolaminátovou násadou s rukojetí D.
SPECIFIKACE
Typ: lopata na sypké materiály
Délka: 115 cm
Šířka: 23 cm
Násada: ano
Materiál: kov
Hmotnost: 2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8584163069361 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 115 cm |
| Dĺžka (mm): | 1150 |
| Dĺžka násady (cm): | 115 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 23 |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 10.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)