POPIS
Lopata FarmLine MattPowder s rovným tvarem a násadou 120 cm je spolehlivý nástroj pro práci na farmě či na zahradě.
Je vyrobena z kvalitního materiálu a poskytuje efektivní pomoc při přesunu či nakládání materiálu.
S touto lopatou budete mít práci zvládnutou snadno a rychle.
SPECIFIKACE
Typ: rovná plochá lopata
Násada: ano
Délka násady: 120 cm
Pracovní šířka: 22,5 cm
Materiál hlavy: kov
Hmotnost: 2,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8585023330508 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 120 cm |
| Dĺžka (mm): | 1200 |
| Dĺžka násady (cm): | 120 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 22,5 |
| Šířka: | 22.5 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)