Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Obchodní podmínky
Zásady zpracování osobních údajů
Kontakty
Reklamační řád
Doprava a platba
Náhradní plnění
Moje objednávka
Hodnocení obchodu
Více
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Náhradní plnění
DROGERIE A KOSMETIKA
DROGERIE
KOSMETIKA
Stavební chemie
Zdravotnictví a dezinfekce
Bazénová chemie
Aktivní bakterie
BALENÍ ZBOŽÍ A POTRAVIN
Tašky - papírové, nákupní, chladící
Potravinové sáčky a tašky
Tašky - papírové, nákupní, chladící
Skladování a balení potravin
Balení zboží
DÁVKOVAČE A ZÁSOBNÍKY
Zásobníky na vložky a tampóny
Zásobníky na mýdla, gely, desinfekce, saponáty
Zásobníky na papírovou hygienu
Průmyslové držáky a zásobníky
PAPÍROVÁ HYGIENA
Vložky, tampony
Vlhčené utěrky a ubrousky
Vata, vatové tyčinky a kosmetické tampony
Papírové ručníky skládané Z-Z
Kapsičky a ubrousky na příbory
Kuchyňské utěrky
Utěrky z netkané textilie
Ubrousky
Papírová prostírání
Papírové ručníky v roli
Toaletní papíry
Ostatní papírové produkty
Papírové kapesníčky
VYBAVENÍ PRO ÚKLID
Lavory
Ručníky a utěrky
Jednorázové oděvy
Smetáky, mopy, rýžáky
Sáčky, pytle a ostatní
Náhradní mopy(návleky), PADy
Hadry a utěrky
Držáky mopů, padů
Stěrky na podlahu a okna
Výstražné stojany
Houbičky a drátěnky
Lepící válečky
Vědra a příslušenství
Nádoby a koše na odpad
Hadry na podlahu
Úklidové soupravy
Úklidové vozíky
Lopaty
WC kartáče
Rukavice
Posypová sůl
Lisovaný textil
Tyče
Ostatní pomůcky
BOZP
Hasicí přístroje a hlásiče
Bezpečnostní tabulky
Výrobky pro bezpečnost
Lékárničky a náplně
První pomoc na pracovišti
HASÍCÍ PŘÍSTROJE A HLÁSIČE
Doplňky pro PO
Práškové
Hlásiče
Pěnové
Speciální
Hašení lithiových bateríí
Komplety
Sněhové
Vodní
Hydranty
Značky
FrePro
GO!
Jagiello
Jet Dryer
Kovotvar
M.A.T. Group
Nanoprotech
Penta
Petraplast
Plastkon
Renostav
Riva
Sama
Sheron
Solvina
Spokar
Stefan plast
York
Přihlášení
Více
Domů
/
DROGERIE A KOSMETIKA
DROGERIE A KOSMETIKA
, Strana 39
DROGERIE
KOSMETIKA
Stavební chemie
Zdravotnictví a dezinfekce
Bazénová chemie
Aktivní bakterie
Nejprodávanější
Profex Anti-COVID dezinfekce 5 lt PET
Skladem
109002
475,83 Kč
(393,25 Kč bez DPH)
Brait leštěnka na nábytek Classic s včelím voskem 300 ml
Skladem
V-115635
63,69 Kč
(52,64 Kč bez DPH)
SATUR - WC Active 750 ml
Skladem
102027
37,66 Kč
(31,12 Kč bez DPH)
FIXINELA - Rez a vodní kámen, 500ml
Skladem
101021
47,24 Kč
(39,04 Kč bez DPH)
–18 %
SAVO - Proti plísním, 500ml s rozprašovačem
Skladem
101006
(–18 %)
102,09 Kč
(84,37 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Stránka
39
z
54
-
648
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
Výpis produktů
Tekuté krémové mýdlo Prosavon 5l s olivovým olejem
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
703,56 Kč bez DPH
851,31 Kč
/ ks
Měrná cena:
170,26 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-70000096
Regenerační krém Stokolan Classic - 1l
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
823,68 Kč bez DPH
996,65 Kč
/ ks
Měrná cena:
996,65 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-SCL1L0
Krém ochranný Silonda, 500ml, SENSITIVE neparfemovaný
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
240,24 Kč bez DPH
290,69 Kč
/ ks
Měrná cena:
581,38 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-3110560
Krém na ruce Isolda 100ml, měsíček lékařský s lněným olejem
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
24,02 Kč bez DPH
29,06 Kč
/ ks
Měrná cena:
290,60 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-920019
Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel s pumpičkou 500ml
Skladem
240,24 Kč bez DPH
290,69 Kč
/ ks
Měrná cena:
581,38 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-70000265
Bezoplachový dezinfekční gel na ruce Celtex 900ml s vůni citrusů
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
319,18 Kč bez DPH
386,21 Kč
/ ks
Měrná cena:
429,12 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-88050
Tekuté mýdlo na ruce TORK neutralizující zápach 1000ml S4
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
223,08 Kč bez DPH
269,93 Kč
/ ks
(–8 %)
Měrná cena:
269,93 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-424011
Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel 5l
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
1 821,25 Kč bez DPH
2 203,71 Kč
/ ks
Měrná cena:
440,74 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-70000221
Krém na ruce a tělo TORK MEVON Lotion 475ml S2 - 1ks
Skladem
183,04 Kč bez DPH
221,48 Kč
/ ks
Měrná cena:
221,48 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
L-420202
Pěnová dezinfekce DEB FLORAFREE HYGI Foamer 1l - 1ks
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
622,34 Kč bez DPH
753,03 Kč
/ ks
Měrná cena:
753,03 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
L-DIF610
Vlhčené dezinfekční utěrky Rheosept WD Plus MINI na plochy a povrchy - 30ks
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
85,80 Kč bez DPH
103,82 Kč
/ ks
Měrná cena:
3,46 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
L-T069015
Barvená tekutá alkoholová dezinfekce pro OP Septoderm - 500ml
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
207,06 Kč bez DPH
250,54 Kč
/ ks
Měrná cena:
501,08 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
L-70000213
Ovládací prvky výpisu
Načíst 12 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 39 z 54.
1
39
54
648
položek celkem
Nahoru