Lopata S6624 je spolehlivým nástrojem s gumovým držákem pro pohodlné a pevné uchopení. S násadou D je ideální pro efektivní kopání a přesun zeminy. Tento produkt je skvělou volbou pro zahrádkáře a stavebníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8585023378630 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 115 cm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Pákový prevod: | Nie |
| Šířka: | 23 cm |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)