Lopata S504A.WH, vzor 7131, černá, úzká, dřevěná násada
Lopata S504A.WH je spolehlivý nástroj s úzkou, černou a elegantní dřevěnou násadou. Se vzorem 7131 je ideální pro přesné a efektivní práce na zahradě nebo na dvoře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8585023310425 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 155 cm |
| Dĺžka násady (cm): | 152,5 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pákový prevod: | Nie |
| Pracovná šírka (cm): | 18,5 |
| Šířka: | 24 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
| Výška: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)