Lopata S504-3.WH Universal, 275x235 mm, dřevěná násada
Dřevěná lopata S504-3.WH Universal je ideální pro různé úkoly v zahradě či při práci s půdou. S rozměry 275x235 mm je lehká a pohodlná pro manipulaci, čímž uspokojí potřeby každého zahradníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8585023305544 |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Délka: | 151.5 cm |
| Dĺžka (mm): | 275 |
| Dĺžka násady (cm): | 148 |
| Druh produktu: | Lopata |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Násada: | Áno |
| Pracovná šírka (cm): | 23 |
| Šířka: | 23.5 cm |
| Tvar lopaty: | Plochá |
| Typ: | lopata |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výška: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)